neděle 12. července 2020 Bořek

Fanoušci Slovanu budou mít na finále poháru pouze východní tribunu. Svaz dal k dispozici 600 lístků

Už příští středu se na stadionu U Nisy odehraje finále poháru mezi Libercem a Spartou. Jenže pořadatelem není domácí klub, ale fotbalový svaz, který už zveřejnil, jak to bude se vstupenkami. Slovan dostane k dispozici východní tribunu, kvůli koronavirovým opatřením je ale k dispozici jen 600 vstupenek. Přednost budou mít držitelé permanentek, kteří si vyzvedli vstupenku na sobotní zápas s Baníkem.

Od středy 24. 6. (od 14:00) do pátku 26. 6. si vstupenky na finále mohou kupovat pouze držitelé placených (tedy nikoliv zdarma vydaných) permanentních vstupenek, kteří si včas, tzn. do úterý 23. 6. vyzvedli své náhradní vstupenky na Baník. „Při nákupu musí pro kontrolu předložit svou permanentku i lístek na Ostravu,“ řekl mluvčí klubu Tomáš Čarnogurský.

V sobotu 27. 6. si vstupenky na finále už mohou kupovat všichni permanentkáři, kteří si své náhradní vstupenky na Baník vyzvednou na pokladnách (nebo objednají mailem) do čtvrtka 25. 6. „Do tohoto data zároveň prodlužujeme rezervaci vstupenek na Ostravu pro permanentkáře. Případný volný prodej vstupenek na Baník tedy začne až v pátek,“ dodal mluvčí.

Pokud nějaké vstupenky na finále zbydou, nebo budou posléze uvolněny z původní kvóty pro FAČR, pak budou v prodeji ještě v pondělí 29. 6. pro permanentkáře a v úterý 30. 6. případně i pro ostatní fanoušky. „Platba vstupenek na finále bude z organizačních důvodů možná jen v hotovosti na stadionu U Nisy a vstupenky nelze rezervovat ani platit online,“ uzavřel Čarnogurský.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, fotbal, finále poháru, sparta vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.