neděle 9. srpna 2020 Roman

O tom jsem ani nesnil, řekl po ligové premiéře a gólu mladý útočník Slovanu Králíček

Na hřiště se teprve osmnáctiletý útočník Milan Králíček dostal vlastně jen kvůli celé řadě absencí. V zápase se Slavií přišla jeho ligová premiéra, kterou si navíc po pár sekundách na hřišti osladil gólem. „Dát gól momentálně nejlepšímu týmu v české lize je neskutečné,“ hlásil po utkání.

O nominaci k zápasu

Už týden zpětně byly nějaké náznaky, šlo akorát o to, že jsem měl předtím tréninkový výpadek na čtyři týdny a nebyl jsem úplně fyzicky nachystán. Zapracovali jsme na tom, dneska jsem něco málo odehrál, ale i tak to bylo cítit. Jsem rád, že jsem mohl nastoupit. Snažil jsem se být klidný a moc si nepřipustit, že jde o Slavii. I když to je těžké, tak doufám, že jsem úplně nezklamal.

O gólu Slavii

Dát gól momentálně nejlepšímu týmu v české lize je neskutečné, o tom jsem ani nesnil. Jsem teď hrozně šťastný, škoda že jsme nevyhráli nebo neremizovali. Jedeme ale dál a budeme se připravovat na Plzeň.

Trenér Hoftych po zápase se Slavií


O setrvání v A-týmu

Musím trénovat víc než kdykoliv jindy. Je vidět, že to je ještě o několik stupínků výše než liga, kterou jsem hrál doposud. Jenom tréninkem a tvrdou prací, pokorou v tréninku i mimo. Děkuji strašně klukům z áčka, že mě vzali mezi sebe. Myslím, že máme dobrou partu a snad to bude pokračovat dál.

O dalších příležitostech nastoupit

To je samozřejmě na trenérech. Byl bych strašně rád, kdybych tu šanci od nich dostal jako dneska. Snad jsem nezklamal a uvidíme, co bude příště.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, fotbal, Slavia Praha, králíček

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.