neděle 9. srpna 2020 Roman

Zápas o Evropu. Slovan v neděli U Nisy přivítá Boleslav

„Bude to pro nás další finále,“ říká o nedělním zápase s Boleslaví brankář Filip Nguyen. V jediném utkání se rozhodne, zda bude liberecký Slovan hrát druhé předkolo Evropské ligy. Úspěchu obětoval i středeční souboj s Plzní, kde nastoupili mladíci a opory dostaly volno.

„Potřebovali jsme nechat odpočinout hráče, kteří mají v nohách těžký program a jimž logicky schází dynamika,“ vysvětloval po Plzni trenér Pavel Hoftych. V neděli se tak do sestavy vrátí Karafiát, Mara, Malinský nebo Pešek.

Otazník visí nad Kuchtou, který se nedávno zranil, chybět bude i Baluta, kterému kvůli zranění skončila sezóna. „Budeme se chystat tak, abychom na neděli byli připravení,“ dodal.

Narozeninové pozvání se neodmítá: v neděli na stadionu U Nisy nesmíte chybět! ????⚽️???? #FCSL #LIBMBL Zvlášť když pro...

Zveřejnil(a) FC Slovan Liberec dne Čtvrtek 9. července 2020

Slovan bude na zápas potřebovat podporu fanoušků. Klub si pro permanentkáře připravil speciální akci. „Jako narozeninový dárek a malou kompenzaci za dva domácí zápasy, na něž permanentkáři nemohli být na stadionu, si mohou držitelé placených permanentních vstupenek v předprodeji vyzvednout jednu vstupenku na Boleslav navíc zdarma,“ řekl mluvčí Slovanu Tomáš Čarnogurský, podle kterého akce platí ještě v pátek.

V sobotu pak půjdou do prodeje zbylé vstupenky. Samotný zápas se pak hraje v neděli od 17 hodin.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, Mladá Boleslav, fotbal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.