Počasí dnes11 °C, zítra14 °C

Hodně to ovlivnil vítr, teď přepneme na ligu, řekl po postupu v Evropské lize trenér Slovanu Hoftych

Jeho tým v druhé předkole skvěle začal, rychle vedl 2:0, dal další gól, který rozhodčí neuznal a mířil za pohodovým postupem. Jenž domácí snížili a dvacet minut se Slovan o výsledek strachoval. „Nakonec jsme přidali třetí branku a dohráli to velmi slušně,“ hodnotil trenér Pavel Hoftych.

O silném větru

Hodně to ovlivnil vítr. V prvním poločase jsme měli výhodu, kdy jsme hráli po větru. Těžké to bylo především pro brankáře, balon se jim po výkopu vracel zpátky. Nám se dařil aktivní presink. V druhé půli to bylo trochu v obráceném gardu, čekali jsme, že domácí mohou být daleko nepříjemnější. Domácí hráč to pak krásně zametl. Znervóznilo nás to, nevycházelo nám napadání, nakonec jsme ale přidali třetí branku a dohráli to velmi slušně.

O výkonu střídajícího Rabušice

Věděli jsme, že to není úplně zápas pro Berana, chtěli jsme něco udělat v záložní formaci, zvažovali jsme variantu s Chalušem, ale poté jsme stáhli Júsufa na desítku a na hrot dát Rabušice. Tomu se to povedlo, dal krásný gól, přidal vybojovanou penaltu a měl velmi dobré vstupy.

O vynuceném střídání Hromady

Snad to nebude nic vážného, hráč ho dohrál, nemyslíme si, že by ho to mělo nějak ohrozit, uvidíme, co v neděli.

O hádce Júsufa a Mosquery

Na penaltu byl určen Kamil Mara, je to excelentní exekutor. Vznikl tak konkurenční boj mezi Mosquerou a Júsufem, který nakonec penaltu zahrával a proměnil. Příště si to zase obrátí a život jde dál.

O ligovém utkání s Karvinou

Přepneme velmi rychle, v mužstvu máme velkou konkurenci. V neděli proti Karviné dostanou šanci další hráči. Jsme rádi za branku Matouška, který se trefil poprvé od listopadu.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!