středa 27. ledna 2021 Ingrid

Kluky jsem potopil chybami, kál se po utkání s Hoffenheimem brankář Nguyen

Patří k oporám Slovanu a i proti Hoffenheimu si v první půli připsal skvělý zákrok proti Klaussovi. Jenže ve druhé půli dostal Filip Nguyen gól, který podle svých slov měl chytat, druhý pak padl po nedorozumění s Kamso Marou z penalty. Oba góly byly hloupé, říkal po zápase.

O výkonu proti bundesligovému soupeři

Neřekl bych, že jsou kluci v kabině úplně zkleslí, protože podali dobrý výkon... Ale tentokrát jsem je potopil svými chybami. Když posloucháte, jak všichni makali, mrzí to ještě víc. Hoffenheim se do nás celou dobu nemohl dostat a myslím, že by nedali za normálních okolností gól ani doteď. Jenže já jim dva daroval...

O inkasovaných brankách

Řekl bych, že oba góly byly hloupé. Co k tomu říct, takových střel bych měl chytat sto ze sta. Ale nechytil jsem, moje chyba. Trenéři i kluci mě sice podpořili, ale vím svoje a budu si to hodně dlouho vyčítat.

O penaltě Kramariče

Věděl jsem, že se při rozběhu zastaví. Čekal jsem, že penaltu kopne z mého pohledu doprava, ale poslal mě na párek.

Tým tam nechal srdce, hodnotil trenér Hoftych


O vývoji ve skupině

Na ostatní výsledky jsme nekoukali, doma jsme zkrátka chtěli uhrát body. Kdyby se nám povedla remíza, udržela by nás ve hře o postup. Je to škoda, zbývají nám každopádně dva zápasy a budeme chtít udělat maximum bodů. Naše šance na postup už jsou sice na úrovni teoretické roviny, ale o to snáž, bez tlaku, by se nám mohlo hrát. Vlastně už od samotného začátku s námi nikdo nepočítal, teď bychom mohli hrát uvolněněji. Rádi bychom v posledních dvou kolech udrželi v Gentu a doma proti Crvene zvezdě třetí místo skupiny.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, fobal, evropská liga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.