Počasí dnes7 °C, zítra11 °C

Měli jsme více šancí, ale bod z venku je oukej, hodnotí remízu v Karviné trenér Slovanu Hoftych

Slovan šel v Karviné v druhé půli do vedení, jenže o něj rychle přišel. Liberečtí pak měli několik dobrých šancí, jak si vzít vedení zpět, jenže ani jednu neproměnili. Trenér Hoftych ale po utkání bod bral.

Jak hodnotíte remízu 1:1?
Věděli jsme, že Karviná má dva hráče mimo, chtěli jsme toho využít a vyhrát. Respektujeme sílu soupeře, který dal naposledy tři góly na Spartě. V druhé půli jsme měli víc šanci a mohli jsme tu vyhrát. Další góly jsme ale nedali, bod z venku je oukej.

Co byste řekl k práci trenéra Karviné Jarábka, kterého znáte z Trnavy?
Jura je válečník, který to umí pohecovat, stejně jako já. Oba rádi vzpomínáme na trnavského exšéfa Vlada Poóra. Jsme v přátelském vztahu, dokonce mě trénoval kdysi ve Slušovicích jeho táta. Rád kamarády i porážím, takže bych byl rád, pokud bychom je dokázali porazit.

Michal Sadílek: Chtěli jsme vyhrát

Překvapil vás něčím?
U nás sestavu soupeře analyzuje především Míra Holeňák, který sestavu Karviné trefil až na jedno místo. Měli jsme dost informací, víceméně nás nepřekvapili ničím.

Jak je na tom brankář Nguyen
V pondělí by měl začít trénovat a připojit se k mužstvu. Nemyslím, že by tam měla být nějaká komplikace.

Nyní vás čeká nováček z Pardubic, jak se na něj připravíte?
Pardubice překvapují celou ligu. Je to dobře sestavený tým z hladových fotbalistů, velmi dobře vedený trenéry. Vylámal si na nich zuby i Baník a i my jim máme co vracet za prohru 0:3 z Ďolíčku. Nachystáme se tak, abychom byli připravení, respektujeme sílu Pardubic. I když je to nováček, síly jim nedochází.

Štítky slovan liberec, hoftych, karviná, MFK Karviná, trenér, FC Slovan Liberec, FK Pardubice, AC Sparta Praha, FC Spartak Trnava, FC Baník Ostrava, Michal Sadílek, Jura, Instagram