Počasí dnes11 °C, zítra16 °C

Dva góly během minuty a Slovan veze z Příbrami tři body

Hned dvakrát během jediné minuty se prosadil Slovan v Příbrami a díky tomu má důležité tři body z Příbrami. Nejprve se trefil Pešek, na něj krásným lobem navázal Sadílek. Liberečtí se tak dotáhli na první čtyřku, Jablonec ale má utkání k dobru.

Úvodní dějství byl aktivnější Liberec, který trávil většinu času na polovině domácích. Ti ale měli paradoxně největší šanci, když ve 40. minutě napálil Nový břevno Knoblochovy brány.

Ve druhé půli ale hosté během chvíle rozhodli. Nejprve v 61. minutě uklidil míč k tyči Pešek a jen o minut později přeloboval domácího brankáře Sadílek – 0:2.

Hosté rázem získali klid a průběh utkání kontrolovali.

FK Příbram - Slovan Liberec 0:2 (0:0)

Branky: 61. Pešek, 62. Sadílek. Žluté karty: 46. Nový, 56. Lalkovič - 36. Sadílek, 41. Hoftych (trenér). Rozhodčí: Petřík - Mokrusch, Hrabovský; VAR: P. Hocek, AVAR: J. Pečenka

1.FK Příbram: Šiman – Mezera, Tregler, S. Kingue, Soldát, Antwi (67. Cmiljanović) – Nový, Lalkovič, Rezek (C) (67. Januška), Zorvan (67. Vávra) – Voltr

FC Slovan Liberec: Knobloch – Fukala, Jugas, Chaluš, Mikula (C) – Karafiát (68. Rondić), Mara – Pešek (84. Nečas), Sadílek, Mosquera (56. Koscelník) – Rabušic (84. Pourzitidis)

Štítky Slovan liberec, příbram, 1. FK Příbram, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec