Aktuálně

Povedený pár vyrazil z Liberce krást do Jablonce. Místo doma ale skončil v cele více...

Pejsek zavřený hodiny v autě upoutal veřejnost. Policejní kontrola byla dramatická více...

Liberecká univerzita chystá nové studijní programy, více jich chce i v anglickém jazyce více...

Hvězdou Benátské! v Liberci budou Roxette, novinkou Mácháče bude afro house více...

Liberec chystá obecní holubník, pomůže regulovat počet holubů etickým způsobem více...

Slunce vydrží celý týden. O víkendu teploty překročí dvacítku více...

Slovan posiluje hráči na hostování. Ze Sparty přichází Plechatý, ze Slavie Júsuf

Autoři | Foto Slovan Liberec

Liberecké fotbalisty v závěru přestupového období posílí nejspíš hned dva fotbalisté z pražských S. Ze Sparty přichází na hostování do konce sezony stoper Plechatý, se Slovanem trénoval i Júsuf, hráč pražské Slavie, který v Liberci hrál už v minulé sezoně. Také on dorazí na hostování do konce sezony.

Dvaadvacetiletý stoper Dominik Plechatý, který už má na kontě celkem 46 ligových startů, je kmenovým hráčem Sparty a naposledy hostoval v Mladé Boleslavi. Tam se ale téměř neprosadil. Do Slovanu přichází na roční hostování.

„Událo se to docela rychle, ale jsem za to rád. Je to pro mě výzva, protože se Liberci nevydařil začátek sezony, takže doufám, že mu pomůžu a Slovan zas pomůže mně v herních zkušenostech,“ řekl k přesunu pod Ještěd sám Dominik Plechatý.

Slovan v Plechatém vidí tolik vytouženou posilu na stopera, kde nemá příliš na výběr a musí tam zaskakovat Mikula. „Příchodem Dominika Plechatého se nám podařilo vyztužit zadní řady kvalitním fotbalistou, který má dostatek zkušeností z ligových zápasů i mládežnických reprezentací,“ dodal sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

Slovan také dotáhl příchod bahrajnského útočníka Júsufa Hilála, který se U Nisy představil v dobrém světle už v loňské sezoně. „Jsem rád, že jsem zase ve Slovanu. Mám na Liberec pěkné vzpomínky z minulého podzimu, kdy jsem týmu pomohl kvalifikovat se do Evropské ligy. Těším se na zápasy a doufám, že v nich budeme vyhrávat. Fanoušci Slovanu mě rádi vidí na hřišti a já budu dělat vše pro to, aby mohli být šťastní, protože si to zaslouží," řekl k návratu do Slovanu Júsuf Hilál.

A Slovan prý v posilování na poslední chvíli nekončí, spekulovalo se o příchodu záložníka Adama Jánoše, podle Sportu je ale blízko přestup třiadvacetiletého středopolaře Christa Tiéhiho z druholigové Opavy.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky slovan liberec, fotbal, luboš kozel, trenér, plechatý, júsuf, FC Slovan Liberec, Dominik Plechatý, fotbalista, Liberec, Mladá Boleslav, Adam Jánoš, Zdeněk Koukal, Ještěd

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.