středa 6. července 2022 Státní svátek - Mistr Jan Hus

První posila pro Slovan. Z Ruchu Lvov přichází Ukrajinec Varfolomejev

Liberecký Slovan podepsal první posilu. Stal se jí teprve osmnáctiletý Ivan Varfolomejev. Ten s Libercem trénoval už na konci sezony, nyní se přestup dotáhl dokonce. Varfolomejev pod Ještědem podepsal víceletou smlouvu.

Mladý hráč vyhrál s devatenáctkou Ruchu Lvov ukrajinskou juniorskou ligu a v několika utkáních nakoukl i do A-týmu. Prošel i ukrajinskými mládežnickými výběry.

„Ivan se zapojí do letní přípravy s naším A-týmem. Během několika týdnů, kdy s námi trénoval, prokázal svou kvalitu a rychle se aklimatizoval. Na svůj věk je dobře fyzicky vyspělý. Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout se s ním na víceleté smlouvě,“ řekl pro klubový web sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

Změna ve Slovanu. Klub po dvaceti letech opustí ředitel Libor Kleibl

U fanoušků oblíbený nebyl, dlouholetý ředitel Slovanu Liberec Libor Kleibl je ale spojený s nejúspěšnější klubovou érou, s týmem získal dva mistrovské tituly a pohárovou trofej. Nyní po dvaceti letech s předstihem oznámil, že jeho působení v...

Hráč už se v Liberci aklimatizoval. „Od prvního dne, kdy jsem přišel do Slovanu, jsem pocítil podporu od týmu, trenérů a všech spolupracovníků. Jsem za to velmi vděčný, všichni jsou moc příjemní. Postupně jsem si tady zvykl a cítím se tu dobře,“ uvedl Ivan Varfolomejev.

Ten nastupuje na pozici defenzivního záložníka. „Hraji tak už osm let a jsem spokojený,“ uvedl.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky slovan liberec, fotbal, posila, varfolomejev

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.