Aktuálně

Odložte plánovanou uzavírku libereckého „sněhuláka“ nebo nastane dopravní kolaps, vyzývá kraj ŘSD více...

Mladistvý lupič napadal v České Lípě ženy a mlátil je pěstí do obličeje. Dnes putoval do vazby více...

Soud v Liberci se korupční kauzou dopravního podniku začne zabývat za dva týdny více...

Liberecká zoo rozšířila chov zeber. Dorazily dvě mladé samičky více...

Odstupte, vyzvali studenti ředitelku jabloneckého gymnázia U Balvanu více...

Lídrem kandidátky Starostů pro Liberecký kraj je pro letošní komunální volby Lukáš Hájek více...

Liberec na dvou sídlištích zlegalizuje stovky parkovacích míst více...

Ze Zlína bez bodu. Fotbalisté Liberce prohráli 1:2

Autoři | Foto Slovan Liberec

Liberečtí fotbalisté ve dvanáctém ligovém kole hráli na hřišti Zlína, kde nakonec prohráli 1:2. Domácí vedli, Liberec po hodině hry vyrovnal z penalty, Zlín ale nakonec druhým gólem rozhodl o vítězství.

Ve čtrnácté minutě měl gólovou šanci Zlín. Jawo byl sám před Vliegenem, z bezprostřední vzdálenosti ale přestřelil. Gól padl až po půl hodině. Cenr se dostal k Dramému a ten propálil Vliegena – 1:0. Po chvíli to mohlo být o dva góly, když hlavička Jawa přeletěla horní tyč.

Liberec vyrovnal po hodině hry. Silný ve vápně fauloval Mikulu a po zásahu VAR se kopala penalta. Míč si vzal van Buren a uklidil míč do sítě – 1:1.

Liberec byl aktivnější, větší šance ale měli domácí. V 72. minutě pálil Hrubý a jeden z obránců míč odvrátil. O pět minut později si už domácí vzali vedení zpět. Bartošák poslal centr na bránu a míč zapadl do sítě. Vliegen sice byl faulovaný, balon v tu dobu už ale byl v síti a rozhodčí gól uznal -2:1.

Hosté měli možnost na vyrovnání v 84. minutě, kdy po centru Fukaly hlavičkoval Rondič a Rakovan vystřihl skvělý zákrok. Liberec vrhl síly do útoku a Zlín hrozil z protiútoků. Závěr druhé půle tak byl hodně hektický. Jenže další branka nepadla a Liberec tak neveze ze Zlína ani bod.

Trinity Zlín - Slovan Liberec 2:1 (1:0)

Branky: 28. Drame, 76. Bartošák - 61. van Buren (pen.). Žluté karty: 60. Silný - 6. Valenta, 53. Plechatý, 75. Frýdek, 90+4. Rabušic. Rozhodčí: J. Všetečka - J. Váňa, Z. Arnošt; VAR: M. Zelinka, AVAR: D. Černý

FC Fastav Zlín: Rakovan - Reiter, Procházka (C), Simerský - Drame (67. Bartošák), Kolář, Hlinka (67. Hrubý), Vakho - Janetzký (89. Didiba), Jawo (78. Fillo), Silný (78. Vukadinović)

FC Slovan Liberec: Vliegen - Mikula (C), Prebsl, Talovjerov, Plechatý, Preisler (73. Fukala) - Valenta (73. Višinský), Frýdek, Červ (83. Rondić)- Matoušek (6. Kozák - 73. Rabušic), van Buren

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky slovan liberec, fotbal, zlín, PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec, fotbalista, FC Slovan Liberec, Jawa, FC Fastav Zlín

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.