Aktuálně

Slovák jezdí do Česka vykrádat hotelové pokoje, bere hotovost i elektroniku více...

Intervenční centrum pro oběti domácího násilí v Liberci má konzultovnu pro děti více...

O víkendu dorazí déšť a hrozí ledovka, příští týden skoro jaro více...

Dopravní podnik usiloval o zdražení lítaček, Liberec návrh odmítl více...

Slovan zahájil přípravu bez Mary, testuje brankáře z Hlučína

Autoři | Foto Slovan Liberec

Libereckým fotbalistům skončilo volno a začala příprava na jarní část ligové soutěže. Zatím počítají spíše ztráty, tým opustilo hned několik hráčů v čele s nejlepším střelcem Mickem van Burenem. Posily zatím nejsou, Slovan testuje jen brankáře Jakuba Lapeše z Hlučína.

Už dříve odešel Mick van Buren, Jan Matoušek a Maksym Talovjerov, kteří se vrátili do Slavie. Hostování z pražského týmu už nepokračuje ani u brankáře Jana Stejskala. Brankařský post tak nyní na zkoušku posílil třiadvacetiletý Jakub Lapeš z Hlučína. „V Liberci bude zatím na týdenním testu,“ doplnil mluvčí klubu Tomáš Čarnogurský.

Klub také opustil Kamso Mara, kterému vypršela smlouva. Na jeho post se ale za Slavie vrátil Christ Tiéhi, v klubu také navíc zůstává Matěj Valenta.

O posilách se jedná, což potvrdil trenér Luboš Kozel serveru novinky.cz. „Ještě je brzy něco potvrzovat,“ uvedl.

Tým tak zatím doplnili mladíci z klubové akademie Milan Lexa a Jakub Winkler, které fanoušci viděli už v několika utkáních zimní Tipsport ligy. Z hostování ve Vlašimi se vrátil Ondřej Lehoczki.

Slovan absolvoval první trénink U Nisy, vzhledem k počasí netradičně na přírodní trávě. V Liberci bude trénovat až do konce týdne. V pondělí pak odletí na Maltu na zimní soustředění, kde absolvuje tři zápasy.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky slovan liberec, fotbal, příprava

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.