Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Čím méně budou na míči, tím větší máme šanci uspět, říká před zápasem s Larnakou trenér Trpišovský

Vytvořit si co nejlepší pozici do domácí odvety a udělat všechno pro postup do základní skupiny Evropské ligy. To je cíl Slovanu v prvním utkání play-off, který dnes odehraje s kyperskou Larnakou. Ta může spoléhat na zkušenější kádr se španělskými hráči. To ale chtějí liberečtí proměnit ve výhodu.

„Doufám, že z toho naopak dokážeme udělat naši výhodu. Vnímám, že jsou oba celky úplně odlišné, nejen věkem, ale i způsobem hry. Na jedné straně je obrovská zkušenost Larnaky a na druhé naše dravé mládí. Věřím, že se to překlopí na naši stranu,“ říká před dnešním zápasem trenér libereckých Jindřich Trpišovský.

Jindřich Trpišovský si po vyřazení rakouské Admiry stojí za tím, že by utkání neměl ovlivnit nepodařený vstup nejvyšší domácí soutěže. „Nevydařený vstup do ligy nám alespoň na druhou stranu ukázal problémy, na kterých musíme pracovat a které musíme odstranit. Věřím, že i díky tomu se z nich dokážeme poučit,“ doufá kouč.

Klíčem k úspěchu by mohlo být ponaučení z chyb Spartaku Moskva, který překvapivě vypadl ve 3. předkole právě s Larnakou. „Musíme si vzít ponaučení z toho, jaké chyby Spartak v dvojzápase udělal. Ani jednou nedokázal Larnaku porazit, což je pro nás velké varování. Viděli jsme klady hráčů Larnaky a určitě musíme hrát aktivněji, než jak se prezentoval Spartak Moskva,“ uzavírá trenér.

Utkání s kyperskou Larnakou začíná ve čtvrtek v 19:00. Přímý přenos bohužel nepřenáší žádná z českých televizí. 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jindřich Trpišovský, trenér, Larnaka, Moskva

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.