Počasí dnes8,2 °C, zítra8,2 °C
Pondělí 24. března 2025  |  Svátek má Gabriel
Bez reklam

Aktuálně

Policie pátrá po pohřešované 35leté invalidní ženě z Liberce, naposledy byla spatřena minulé úterý více...

Poznáváte muže na fotografii? V souvislosti s krádeží peněz v nákupním centru v Liberci po nich pátrá policie více...

Severáček se na mezinárodním festivalu v Bratislavě třikrát blýskl. A pokaždé zlatě více...

Liberecký Majáles má nové pořadatele. Po roční pauze pokračuje v areálu LVT více...

Lyžařská sezona v Libereckém kraji byla jednou z nejlepších za poslední roky více...

První jarní týden doprovodí přeháňky. V příštích dnech se bude ochlazovat, oteplení přijde před víkendem více...

Liďáky, Fügnerka, Tajch nebo třeba Vajglárna. Živá jména Liberce ve speciálním atlasu jsou znovu k mání více...

Fotbalisté Slovanu absolvují první tréninkové dávky ve Španělsku

Fotbalisté Slovanu absolvují první dávky herního soustředění ve Španělsku. Krom tréninků v příjemných teplotách je čekají také přípravná utkání, první je na programu už v sobotu. Do města Oliva odcestovalo dohromady dvaadvacet hráčů. Z kádru chybí Radim Breite, který se zranil při úterním tréninku ve Zbuzanech.

„V závěru tréninku si podvrtnul kotník a s týmem tak neodjel na herní soustředění. V Liberci dnes absolvoval vyšetření a zahájil léčbu. Když to bude jen trochu možné tak za týmem přiletí v sobotu,“ vysvětlil mluvčí klubu Lukáš Váňa.

Ve Španělsku přistálo letadlo včera ve 12:15. Autobusem poté pokračovali hráči do města Oliva. První trénink týmu začal v 16 hodin, a byl uzpůsoben brzkému vstávání a náročné cestě. Přesto hráči museli zvládnout více než hodinový trénink. Mimo režim týmu trénovali Coufal, Ševčík, Obročník a Latka. Ti se připravovali pod dohledem kondičního trenéra. Večer hráče čekala regenerace a ve čtvrtek pak dva tréninky.

V sobotu si liberečtí fotbalisté zahrají přípravné utkání s Férencvárosem, v úterý s Sturmem Graz a o dva dny později s Chorzówem.

Do Španělska odcestovali tito hráči: Milan Baroš, Daniel Bartl, Lukáš Bartošák, Miloš Bosančić, Vladimír Coufal, Ubong Ekpai, Martin Graiciar, Ondřej Karafiát, Milan Kerbr, Ondřej Kúdela, Martin Latka, Ondřej Machuča, Erik Micovčák, Michal Obročník, Milan Piško, Petr Ševčík, Jan Šulc, Radek Voltr, Egon Vůch a brankáři Martin Dúbravka, Václav Hladký, Radek Porcal

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Španělsko, FC Slovan Liberec, fotbalista, trénink, Radim Breite, Zbuzany, Vladimír Coufal, Petr Ševčík, Martin Latka, Michal Obročník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Fotbalisté Slovanu absolvují první tréninkové dávky ve Španělsku  |  Fotbal  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.