Počasí dnes20 °C, zítra20 °C
Pátek 20. září 2024  |  Svátek má Oleg

Slovan dvoubrankové vedení neudržel, s Boleslaví remizoval

Po nudě s Alkmaarem Slovan přivítal Mladou Boleslav a konečně se bylo na co dívat. I když první poločas to na žádný krásný zápas nevypadalo. Druhá půle už ale přinesla parádní fotbal s mnoha šancemi a konečně i góly. Bohužel, Liberec dvougólové vedení neudržel, zápas skončil remízou 2:2.

Slovanu nestačilo ani vedení o dva góly, přesně ve chvíli, kdy vypršela devadesátá minuta, vyrovnal Nešpor. Ale popořádku. První poločas nebyl nic moc, hráči Slovanu se spíš hledali, měl vlastně jen jednu šanci, tu ale Jarolímovi zmařila boleslavská obrana.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Nejprve se v 50. minutě parádně trefil Pavelka, na dvoubrankový rozdíl zvýšil Jarolím. Jenže ani to Slovanu nestačilo. Nejprve v 71. minutě vyrovnal David Jarolím, v devadesáté vyrovnal Nešpor.

Slovan Liberec – Mladá Boleslav 2:2 (0:0)

Branky: 50. Pavelka, 55. M. Jarolím - 71. D. Jarolím, 90. Nešpor, ŽK: 53. Sackey - 14. Štajner, 23. Kysela, 79. Dosoudil, 87. Šultes, ČK: bez ČK, Rozhodčí: Paták - Wilczek, Moláček
Diváci: 3102

FC Slovan Liberec: Kovář - Frýdek, Kováč, Rajnoch, Fleišman - Šural, M. Jarolím, Sackey, Pavelka (87. Obročník), Luckassen (74. Kolár) - Budnik (80. Pimpara)

FK Mladá Boleslav: Diviš - Kysela, Dosoudil, Kúdela, Janíček - D. Jarolím, Ščuk - Bořil (66. Magera), Štajner (60. Nešpor), Štohanzl (80. Šultes) - Chramosta