středa 13. listopadu 2019 Tibor

Hokej

Velký návrat! Bílé Tygry doplní obránce Jiří Hunkes

Bílí Tygři můžou do nové sezony počítat s další výraznou posilou. Obrané řady doplní Jiří Hunkes, který se pod Ještěd vrací po dvou sezonách strávených v KHL. Obránce se s Tygry dohodl na roční smlouvě.

Petr Nedvěd: Je to nejspíš má poslední sezóna

Lídr a kapitán Bílých Tygrů Petr Nedvěd potěšil na konci minulého týdne srdce libereckých fanoušků. Rozhodl se pokračovat ve své bohaté kariéře a tak ho v dresu s Tygrem na prsou uvidíme i v nové extraligové sezóně.

Petr Nedvěd nekončí! Dres Tygrů bude oblékat i nadále

Legenda zůstává. Jednačtyřicetiletý hokejista Petr Nedvěd obleče i v nadcházející sezoně dres Bílých Tygrů. S vedením extraligového manšaftu se domluvil na ročním kontraktu. Nedvěd v dresu Bílých Tygrů nasbíral 232 kanadských bodů za 87 gólů a...

Brankář Vošvrda má nakročeno do prvoligové Olomouce

Po třech sezonách nejspíš opustí kádr Bílých Tygrů brankář Tomáš Vošvrda. Ten se začátkem tohoto týdne zapojil do letní přípravy s prvoligovou Olomoucí, která se tak nejspíš stane jeho novým působištěm v sezoně 2013/2014. Urostlý brankař do...

Tygry doplní lotyšský reprezentant Koba Jass

pondělí, 27. května 2013, 22:12Hokej

Tygry doplní lotyšský reprezentant Koba Jass

Bílí Tygři mají do nové sezony výraznou zahraniční posilu. Útočné řady posílí v sezoně 2013/2014 lotyšský reprezentant Koba Jass. Třiadvacetiletá posila pod Ještědem podepsala smlouvu na dva roky. Jass je rovněž prvním Lotyšem v libereckém kádru.

Kdo je nejstarším hráčem v kádru Bílých Tygrů

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Kolik kanadských bodů má po 22. kole Marek Kvapil?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.