Počasí dnes9 °C, zítra6 °C
Úterý 16. dubna 2024  |  Svátek má Irena

Tygři zničili Chomutov sedmi góly. Ordoš a Filippi se trefili dvakrát

Kdo šel v neděli na Tygry, rozhodně nelitoval. Tygři přejeli Chomutov 7:2, hotovo bylo po dvou třetinách. Hned pět hráčů domácích si připsalo po dvou kanadských bodech, Kvapil má dokonce tři.

O vítězi nebylo pochyb prakticky od počátku. Na úvodní branku Ordoše sice ještě odpověděl Kovář, pak se ale rozjel brankostroj. Do přestávky to po gólech Kvapila a opět Ordoše bylo už 3:1, ve druhé třetině pak Liberečtí přidali další čtyři branky.

Ve třetí třetině už hlad Tygrů nebyl tak velký, spoustu situací už přehrávali, naopak bohorovný výkon dopustil, aby Chomutov snížil Svobodou na 2:7.

Dohrávání zápasu pak divákům vyšperkovali Jank s Maierem, kteří se do sebe pustili a oba v zápase dohráli.

Více už se ale nestalo a Liberečtí si připsali další tři body, už ve čtvrtém zápase po sobě.

Bílí Tygři Liberec - Piráti Choutov 7:2 (3:1, 4:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Ordoš (P. Jelínek, L. Krenželok), 13. M. Kvapil (Valský), 19. Ordoš, 22. Valský (M. Kvapil, Šmíd), 25. Lenc (Birner, Filippi), 28. Filippi (M. Kvapil, Valský), 34. Filippi (Birner, Šmíd) – 11. L. Kovář, 53. T. Svoboda (Koblasa, V. Růžička). Rozhodčí: Šír, Hradil – Hlavatý, Lučan. Diváci: 6 478.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Stříteský, Derner, T. Hanousek, Šmíd (A), Doherty, Kolmann, Maier – Lenc, L. Hudáček, Birner – Valský, Filippi, M. Kvapil – Ordoš, P. Jelínek (C), L. Krenželok – Lakatoš, Redenbach, J. Vlach.
Piráti Chomutov: Peters (22. Pavlát) – Valach, L. Kovář, Knot, Dietz, Buchtela, Jank, Trefný – Gut, V. Růžička (A), Sklenář – Duda, Huml (C), Marjamäki – T. Svoboda, Raška, Koblasa – J. Havel, Chrpa, A. Dlouhý.

Autoři | Foto Bílí Tygři Liberec

Štítky Bílí Tygři Liberec, hokej, extraliga, Chomutov, Piráti Chomutov, Vlastimil Růžička

Tygři zničili Chomutov sedmi góly. Ordoš a Filippi se trefili dvakrát  |  Hokej  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje