středa 23. září 2020 Berta

Termínová kolize v aréně. Tygři dva říjnové zápasy doma neodehrají

Liberečtí hokejisté musí řešit menší nepříjemnost. Dvě domácí říjnová utkání totiž nemohou odehrát na domácím ledě v původním termínu. V aréně se totiž konají jiné akce, které mají přednost. Zápas s Pardubicemi se podařilo prohodit, ještě se řeší utkání s Plzní.

S Pardubicemi se mělo hrát v pátek 11. října. Jenže v tu dobu bude v hale veletrh Educa. Oba týmy se tak dohodly na prohození pořadatelství, zápas se tak bude hrát na východě Čech.

„Pokud fanoušci zakoupili vstupenky na původní říjnový zápas s Pardubicemi a vědí, že na zápas 26. listopadu nemohou dorazit, mohou až do 11. října využít práva vstupenky vrátit s tím, že jim bude zpět vráceno plné vstupné,“ řekl mluvčí klub Martin Kadlec.

Změna se týká i utkání s Plzní, které se mělo hrát o týden později, tedy v pátek 18. října. V tu dobu ale bude v aréně probíhat veletrh Dům a bydlení. „Oba kluby aktuálně společně hledají nový vhodný termín, který bude záležet mimo jiné na jejich výsledcích v CHL a s tím související naplněností termínové listiny,“ dodal mluvčí.

Autoři | Foto Bílí Tygři Liberec

Štítky bílí tygři, hokej, vstupenky, extraliga

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.