středa 23. září 2020 Berta

V týmu Tygrů je šest nakažených. Mužstvo je v desetidenní karanténě

Liberečtí hokejisté jsou v karanténě. Rozhodlo se o tom po testování celého týmu na covid-19. Nakažených je hned šest. Celé mužstvo tak přerušilo společnou přípravu na nový extraligový ročník. Karanténa potrvá deset dní.

Kromě přerušené přípravy tým nemohl nastoupit ani k pohárovému semifinále proti Pardubicím. „Této situaci jsme se samozřejmě snažili vyhnout, nicméně stalo se to, čeho jsme se obávali. Zdravé hráče budeme nadále udržovat v kondici díky online přípravě Aleše Pařeze, video přípravu bude mít zase na starosti Aleš Vladyka. Pevně věříme, že nastalou situaci zvládneme a budeme připraveni na návrat do zápasového režimu," říká hlavní kouč a čerstvě také sportovní ředitel Patrik Augusta.

je na programu další jednání mezi zástupci extraligy a ministerstvem zdravotnictví o modelu, v jakém bude fungovat nadcházející extraligový ročník. A také o tom, jak by vypadala případná karanténní opatření. V jednání jsou zároveň možné náhradní termíny semifinálových a finálových utkání Generali Česká Cupu.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Bílí Tygři

Štítky Bílí Tygři, hokej, covid, karanténa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.