úterý 17. května 2022 Aneta

Po roce na západě Čech zpět pod Ještěd. Michal Bulíř posílí Bílé Tygry

Hodně se o tom mluvilo, vlastně se to považovalo za hotovou věc. Michal Bulíř se po roce stráveném v Plzni vrací do Liberce. Klub už návrat svého odchovance oficiálně potvrdil. S Tygry se ofenzivní hráč dohodl na tříleté smlouvě.

Bulířovi se přitom v plzeňském dresu náramně dařilo. V třiapadesáti utkáních nasbíral 56 kanadských bodů a byla to jeho nejlepší sezona v kariéře. Třicetiletý hráč tak obsadil třetí místo v bodování extraligy.

„Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit s Michalem na jeho návratu do Liberce. Je totiž jeden z nejlepších útočníků extraligy a jeho produktivita zvýší ofenzivní sílu našeho týmu,“ uvedl trenér Tygrů Patrik Augusta.

Ten se také vyjádřil k tomu, jak Bulíře hodlá v libereckém dresu využít. „Od Michala očekávám, že bude v dalších sezónách nositelem nejen produktivity a výkonnosti, ale i charakteru a pracovní morálky na ledě i mimo něj,“ dodal.

Bulíř se tak vrací po jediném roce do libereckého dresu, v historických tabulkách je přitom druhý v bodování libereckých hráčů hned za Petrem Nedvědem. Na něj mu přitom chybí pouhé tři branky. Kromě roku v Plzni strávil Bulíř také rok v ruském Magnitogorsku, i z Ruska se ale po roce vrátil pod Ještěd.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Bílí Tygři Liberec

Štítky bílí tygři, hokej, liberec, bulíř, přestup

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.