čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Hvězdná posila pro Tygry. Do Liberce přichází Michael Frolík

Nějaký čas se o tom mluvilo, nyní je jasno. Liberecké Bílé Tygry posílí Michael Frolík. Hvězdný čtyřiatřicetiletý útočník má za sebou skvělou kariéru v NHL, v Liberci podepsal roční smlouvu.

Frolík v NHL odehrál 905 zápasů, zkušeností tak má na rozdávání. „Jeho obrovské zkušenosti a profesionalita pomohou celému týmu a hlavně našim mladým hráčům. Svým charakterem a kvalitou se přiřadí k lídrům nejen na ledě, ale i mimo něj,“ říká trenér a sportovní ředitel klubu Patrik Augusta.

Tygři tak získávají velkou posilu do útoku. „Je to výborný bruslař a pracovitý hráč, který dokáže nejen zakončit, ale i připravit akci svým spoluhráčům. Je to útočník s velmi úspěšnou kariérou v nejlepší soutěži světa i na mezinárodní scéně,“ dodal Augusta.

Kromě NHL se Frolík představil na třech světových šampionátech, Světovém poháru a dvou olympiádách. Poslední sezonu pak strávil ve švýcarském Lausanne. Tu nadcházející odehraje v Liberci, kde podepsal smlouvu na jeden rok.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky bílí tygři, hokej, liberec, frolík

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Ruprecht

Asi budu zase sám - není na čase změnit už ten kinder cartoon obrázek bílého tygra z 90. let za něco povedenějšího? A bohužel, ano, má to háček - Liberec bude bez bílých tygrů, čili přijdeme o to poslední, co město kromě Syneru mělo.

pátek, 22. července 2022, 18:04

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.