Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Dárek pro fanoušky Tygrů. Rychlovský podepsal novou smlouvu

Patří mezi nejpříjemnější překvapení sezony. Forvard Tygrů Jakub Rychlovský pravidelně boduje a naposledy debutoval i v národním týmu, kde dokonce hned vstřelil první gól. Nyní podepsal s Libercem novou smlouvu na další dvě sezony s případnou opcí.

„Jsem rád, že zůstanu v Liberci a budu se moci dál rozvíjet v téhle organizaci, kde mi pro další posun v kariéře nic nechybí," řekl klubovému webu Jakub Rychlovský.

Dvaadvacetiletý rodák z Vrchlabí prošel akademií Tygrů a třetím rokem hraje v A-týmu. Tato sezona je pro něj průlomová. V polovině sezony je druhým nejproduktivnějším hráčem týmu a šestým nejlepším střelcem celé soutěže.

„Natrvalo prokazuje svoje kvality v A-týmu a nově také v reprezentaci. Minimálně v příští sezoně bude oblékat dres Bílých Tygrů. Všichni budeme dělat maximum pro to, aby si řekl o zajímavé zahraniční angažmá,“ dodal trenér Tygrů Filip Pešán.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky bílí tygři, hokej, liberec, rychlovský

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.