Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Flynnův hattrick dopomohl Bílým Tygrům k výhře nad Kladnem 4:1

Autoři | Foto Bílí Tygři Liberec

Návrat z reprezentační pauzy vyšel libereckým Bílým Tygrům na jedničku. V souboji dvou trápících se týmů dlouho rozhodoval jednobrankový náskok. Severočeši ale v samotném závěru ubránili soupeřovu powerplay a sami navíc potvrdili své vítězství díky dvěma trefám do prázdné brány. Souboj s Rytíři Kladno tak na jejich ledě skončil 1:4.

Úvodního střelce duelu nabídla až 19. minuta, kdy Liberečtí využili chybné kladenské rozehrávky ve středním pásmu. Kotouč se odrazil příhodně do jízdy Oscaru Flynnovi, který překonal Štěpána Lukeše bekhendovou střelou pod víko.

Bílým Tygrům se navíc povedl vstup do prostředního dějství a po faulu Tomáše Hanouska bylo nařízeno trestné střílení. To s přehledem proměnil Oscar Flynn, jenž přidal svůj druhý gól v utkání. Kladenští dokázali korigovat skóre necelé čtyři minuty před druhou sirénou, na hraně brankoviště během přesilové hry pohotově dorážel Phil Pietroniro.

Závěrečná třetina se nesla v duchu kladenské honby za vyrovnáním, k čemuž si chtěli domácí vypomoct hrou bez brankáře. Šelmy však díky pevné a organizované obraně nenechaly Rytíře skórovat, naopak vítězství pečetili trefami do prázdné klece Róbert Lantoši s Oscarem Flynnem, který navíc dokonal hattrick.

Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 37. Pietroniro (Melka, Jarůšek) – 19. Flynn, 25. Flynn (TS), 59. Lantoši (Filippi, Pérez), 60. Flynn (Šimek). 
Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Špůr, Thuma. 
Vyloučení: 3:4.
Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. 
Diváci: 2769

Sestavy

Rytíři Kladno: Lukeš (Brízgala) – Mendel, Ticháček (A), Pietroniro, Šenkeřík, Nemčík, Hanousek, R. Jeřábek, Vandas – Kusý, Filip, Tralmaks – Smoleňák (C), Melka (A), Jarůšek – Bláha, Hults, S. Redlich – Vimmer, Straka, J. Strnad.
Trenér: David Čermák

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Král) – Šimek (A), Galvas, Ivan, Melancon, Petrovický, Budík, Aubrecht – Flynn, Filippi (C), Faško-Rudáš – Pérez, A. Musil, Lantoši – Zachar, Petrovský, Kelly Klíma – Vlach (A), Jansa, Ryšavý.
Trenér: Filip Pešán

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky hokej, extraliga, Bílí Tygři Liberec, Liberec, Kladno

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.