Aktuálně

Tygři v Brně bojovali, na body to ale nestačilo. Kometa vyhrála 3:1 více...

Radost pro řidiče v Liberci – Vítězná ulice je opět průjezdná více...

Zloděje na dně vypuštěné přehrady v Liberci zlákal vůz stavbařů, krádež ale zpackali více...

Obrovský úspěch absolventky liberecké univerzity: získala sklářského Oskara více...

Řidička na přechodu v Jablonci přehlédla chodkyni, těžce ji zranila více...

Tunel se po dlouhé opravě otevírá. Už příští rok ŘSD na průtahu chystá další omezení více...

Během víkendu se budou teploty držet nad nulou. Řidiče potrápí mlha více...

U Panské skály supermarket stavět nelze, ministerstvo potvrdilo zamítnutí výjimky více...

Liberec veze z Plzně dva body. V prodloužení rozhodl tečí Musil

Liberečtí hokejisté ve čtvrtém utkání sezony s Plzní poprvé bodovali. A berou body dva za výhru v prodloužení. Tu trefil povedenou tečí navrátilec po zranění Adam Musil.

Do vedení šli hosté v závěru první třetiny. Musil našel Budík a ten vymetl roh domácí brány – 0:1. V samém závěru pak mohl zvýšit Lantoši, ale neuspěl. V úvodu druhého dějství to bylo už o dvě branky. Mladík Pérez předvedl pěknou ideální akci a propálil Hrenáka – 0:2.

Ve třetí třetině ale Liberec o náskok přišel. Ve 49. minutě snížil Nenonen a dal svému týmu křídla. Liberec byl pod tlakem a poté navíc fauloval Faško-Rudáš. A domácí srovnali, když úplně volný Rubins propálil Kváču – 2:2.

Liberec v závěru úplně odešel a i když se hrálo 5:5, hra připomínala přesilovku až do závěrečné sirény. Šlo se tak do prodloužení.

V něm Liberec vstal z mrtvých, Zachar byl faulovaný a hosté hráli přesilovku. A tu využili, když Lantošiho ránu před Hrenákem tečoval Musil – 2:3.

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 2:3 po prodloužení

Branky a nahrávky: 49. Nenonen (D. Simon, Elson), 58. Rubins (Lalancette, Měchura) - 18. Budík (A. Musil, J. Vlach), 21. J. Pérez. 63. Musil. Rozhodčí: Pražák, Květoň - Brejcha, Zíka. Třetiny: (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)

Plzeň: Hrenák - Zámorský, Malák, Šalda, Rubins, Merežko, Piskáček, Kvasnička - Nenonen, Lalancette, Měchura - Rohlík, Elson, D. Simon - T. Urban, Lev, Schleiss - Šiler, Mertl, Matýs. Trenér: Jandač.

Liberec: Kváča - Šimek, T. Galvas, M. Ivan, Ahac, Budík, Derner, Aubrecht - Lantoši, Filippi, J. Pérez - Faško-Rudáš, Bulíř, Zachar - Kelly Klíma, A. Musil, J. Vlach - Petrovský, F. Jansa, Ryšavý. Trenér: Pešán.

Umístění poskytnuta z Sofascore

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky bílí tygři, hokej, liberec, plzeň

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.