Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Pět spolužáků z jedné třídy liberecké základky bojuje na mistrovství světa

Autoři | Foto hcbilitygri.cz

Dominik Lakatoš, Jan Ordoš, Pavel Zacha, Aleš Stezka a Filip Chlapík. Co má tahle pětice společného? Chodili spolu do jedné třídy základní školy U Školy a teď jsou spolu v jednom týmu na juniorském hokejovém šampionátu, který pro český tým začal v sobotu zápasem proti Rusku. Liberečtí Bílí Tygři tak mají na mistrovství veliké zastoupení.

A to ještě v bráně stál další bývalý liberecký hráč Vítek Vaněček. Tygři se mohou vůbec chlubit skvělou prací s mládeží, těsně před šampionátem z nominace vypadl další extygr Filip Pyrochta a v širší nominaci figuroval i obránce Tomáš Havlín.

Z šestice Tygrů se v úvodním zápase MS představilo hned pět z nich. Pavel Zacha jako centr prvního útoku, v druhém zase hrál Lakatoš s Chlapíkem. V sestavě se objevil i Jan Ordoš. Jediným, kdo si tak nezahrál, byl druhý gólman Aleš Stezka.

Pokud chcete sledovat, jak se klukům z liberecké základky povede dále, už v pondělí ve 13 hodin nastoupí proti Slovákům.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Mistrovství světa v ledním hokeji, Pavel Zacha, Filip Chlapík, Dominik Lakatoš, Aleš Stezka, Jan Ordoš, Bílí Tygři Liberec, Rusko, Vítek Vaněček, Filip Pyrochta

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.