úterý 26. května 2020 Filip

Petr Nedvěd nekončí! Dres Tygrů bude oblékat i nadále

Legenda zůstává. Jednačtyřicetiletý hokejista Petr Nedvěd obleče i v nadcházející sezoně dres Bílých Tygrů. S vedením extraligového manšaftu se domluvil na ročním kontraktu. Nedvěd v dresu Bílých Tygrů nasbíral 232 kanadských bodů za 87 gólů a 145 asistencí.

„S Petrem Nedvědem jsme se na spolupráci domluvili prakticky již na začátku měsíce. Řekl mi, že nechce končit, že je po minulé nevydařené sezoně „hladový“. Krátce po skončení baráže sice zvažoval všechny různé možnosti, ale nakonec se rozhodl pokračovat, za což jsem velmi rád,“ popsal na páteční tiskové konferenci ředitel klubu Petr Syrovátko. Ten zároveň představil nový koncept týmu.

Zatímco v minulosti Tygři posilovali především o hráče z farmy v Benátkách nad Jizerou, letos se hodlají soustředit na hotové hráče z jiných klubů. „Po třech letech neposilování budujeme nový koncept. Ten starý, kdy jsme chtěli stavět tým skrz farmu v Benátkách, se neosvědčil,“ dodal prezident klubu.

Už teď je jasné, že extraligový kádr doplní v nadcházející sezoně Petr Vampola. Světový šampión pod Ještědem podepsal smlouvu na tři roky. Další posilou je třeba lotyšský reprezentant Koba Jass

Štítky liberec, hokej, nedvěd, tygři, extraliga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.