Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Utkání Tygrů s Volžskem rozhodčí předčasně ukončil

Hokejisté Liberce ve čtvrtém přípravném duelu na extraligovou sezonu remizovali s ruským celkem Ariada-Akpars Volžsk 3:3. Zápas s účastníkem Vyšší hokejové ligy zůstal nedohraný poté, co hosté na protest proti výroku sudích opustili v závěru prodloužení led i střídačku a odešli do kabin.

Severočeši vedli díky úvodní trefě Jakuba Valského z 18. minuty. Tento stav vydržel až do třetí části, v jejímž úvodu otočil stav dvěma trefami Andrej Korkin a na 3:1 pro hosty zvýšil Andrej Šepelev. Bek Tomáš Voráček však snížil a Michal Bulíř v závěrečné power play při přesilovce vyrovnal a poslal zápas do prodloužení.

Duel byl pak předčasně ukončen 43 vteřin před jeho koncem, když sudí poslali gólmana Sergeje Agejeva za nesportovní chování předčasně do šaten a na protest proti udělení trestu ho tam následoval celý tým Ariady.

Bílí Tygři Liberec - Ariada-Akpars Volžsk 3:3

(1:0, 0:0, 2:3 - 0:0)

Branky: 18. Valský, 55. Voráček, 60. Bulíř - 44. a 46. Korkin, 53. Šepelev.

Zápas byl předčasně ukončen v čase 64:17 poté, co hostující tým odešel do kabin na protest proti udělení trestu do konce utkání pro gólmana Sergeje Agejeva za nesportovní chování.