sobota 22. února 2020 Petr

VIDEO: Dukla vyhrála v Brně a má mečbol. O postupu může rozhodnout doma

Tyhle zápasy nejsou pro slabé povahy. Pětisetové drama ve čtvrtém zápase čtvrtfinále volejbalové extraligy ale nakonec zvládla Dukla a v sérii tak vede už 3:1 na zápasy. Postupový bod pak Liberečtí mohou přidat už ve středu od 20.30 a lidé, kteří půjdou z Tygrů, mohou jít na zápas fandit zdarma.

Čtvrté utkání rozehrála Dukla skvěle a první set ovládla poměrem 25:17. Jenže pak se Brno sebralo a další dva sety patřily jemu. Čtvrtý set mohl rozhodnout o vítězství domácích, Dukla ale nic nezabalila, vyhrála ho 25:19 a psychická výhoda byla na její straně. Pátý set pak vyhrála 15:12 a celé utkání 3:2 na sety.

Michal Nekola (trenér Liberce) „Bylo to strašně těžké utkání. Vstup jsme měli výborný se skvělou obranou a Brno jsme k ničemu nepustili. Ale pak se to otočilo, Brno začalo tlačit a my jsme měli problémy z vysokých balonů. Dnes nám pomohla celá lavička a také jsme byli důraznější na servisu. Celkově jsme hráli lépe než včera. Máme domácí mečbol a chceme ho využít, nic jednoduchého to sice nebude, ale musíme to dotlačit do vítězného konce.“

Filip Kramár (univerzál Dukly) „Druhý a třetí set nás Brno zatlačilo servisem, ale nakonec jsme zápas vyhráli a to je důležité. Moc nám pomohli naši diváci, kteří přijedou takovou dálku, mají bubny a celý zápas jsou slyšet a je to rachot.“

Podívejte se na momentky ze čtvrtého čtvrtfinále

Pátý zápas startuje ve středu ve 20.30 před kamerami České televize. Už před tím se hraje páté čtvrtfinále hokejové extraligy, kdy přijde na zápas Dukly se vstupenkou z Tygrů, má vstup zdarma.

Foto Dukla Liberec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.