Počasí dnes11 °C, zítra16 °C

Natálie Nejedlová ovládla první zimní závody ve skoku na lyžích a v severské kombinaci

O víkendu proběhly první kontrolní závody ve skoku na lyžích a v severské kombinaci v kategorii žáků a žaček. V sobotu i v neděli se závodilo v Lomnici nad Popelkou. V kategorii žaček 11 až 12 let byla nejúspěšnější závodnicí Natálie Nejedlová z SK Ještěd, která vyhrála sobotní dopolední závod ve skoku na lyžích.

Odpoledne se postavila na start závodu v severské kombinaci, v kterém udržela svůj náskok po skokanské části a doběhla si tak i pro první místo v severské kombinaci. Natálie Nejedlová nedal šanci svým soupeřkám ani v nedělním skokanském závodě, který rovněž vyhrála. Neztratila se ani její oddílová kolegyně z SK Ještěd Tereza Sadvarová, která si v obou skokanských závodech vyskákal 3. místo. V severské kombinaci se Tereze Sadvarové nepodařilo udržet třetí příčku po skokanské části a propadla se až na 5. místo.

Ostatní výsledky závodníků z SK Ještěd

Kategorie 9 - 10 let Martin Novák - 8. místo, 10. místo a 11. místo v severské kombinaci, Matěj Musil  - 12. místo a 10. místo v severské kombinaci

Kategorie 13 - 14 let Jiří Pleštil – 8. místo, 8. místo a 6. místo v severské kombinaci, Jakub Šusta – 9. místo; 11. místo, Vojta Stolrz – 12. místo; 14. místo, Jakub Dvorský – 17.místo; 19. místo a 12. místo v severské kombinaci.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!