Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Hokejbalový Wild Beast stále čeká na první body

Pouze jedním zápasam pokračovala o víkendu Okresní neregistrovaná hokejbalová liga. V sobotu se na františkovském hřišti střetly Vosy a Wild Beast. Wild Beast měli před zápasem nelichotivou bilanci skóre 1:17 ze dvou zápasů a stále žádný bod do tabulky.

A tak se nebylo čemu divit, když se v týmu objevilo několik nových hráčských posil. Tempo zápasu však začaly diktovat daleko zkušenější Vosy a přes ojedinělé výpady v poklidu prošly první třetinou 3:0. V polovině utkání se rozvlnila síť i za brankářem Vos, ale hattrick Martina Svatušky a druhá branka Romana Vrkoslava vrátila klid na hokejky Vos, které tak vedly po dvouch třetinách 6:1. V poslední části utkání už Wild Beast začal trápit Vosy daleko víc, ale k ničemu neočekávanému nedošlo a tak utkání skončilo 9:3. Martin Svatuška si v zápase připsal 4 góly a 1 přihrávku, Roman Vrkoslav pak 2 góly a 2 přihrávky.

Vosy - Wild Beast  9:3 (3:0,3:1,3:2)

Branky a nahrávky: 1:51 Svatuška (Vrkoslav,Bulis), 9:37 Vrkoslav, 11:28 Svatuška (Krejčí, Glombík),19:26 Svatuška, 21:40 Bulis (Arlt), 23:20 Vrkoslav (Arlt,Svatuška), 25:30 Svatuška (Vrkoslav), 28:53 Glombík, 35:36 Arlt - 16:28 Procházka (Janda), 24:51 Kupec (Janda, Šubrt), 33:28 Šubrt (Kupec)

Střely na branku 28:20
Zásahy brankářů 17:19