Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Nepovedený konec roku pro Crazyny

V posledním hracím kole ženské extraligy v roce 2013 přivítaly Crazyny doma Vítkovice. Netradičně se utkání konalo na hale Dukla v rámci vánočního florbalového odpoledne. Domácí hráčky měly Vítkovicím co vracet, na jejich palubovce totiž v úvodu sezóny prohrály vysoko 12:2.

Vstup do utkání tomu opravdu nasvědčoval. Již ve druhé minutě Háňa Koníčková rychle rozehrála standartní situaci a Leierová přesnou střelou k tyči poslala svůj tým do vedení. Po tomto gólu následovalo mnoho pěkných a slibných šancí, ale bohužel toho Crazyny nedokázaly využít. A jak se říká nedáš-dostaneš, tak se Vítkovicím povedlo vyrovnat po chybě domácí obrany, konkrétně z hole Léblové. Do konce třetiny už se skóre nezměnilo a do šaten se odcházelo za stavu 1:1.

Druhou třetinu nezačaly Crazyny příliš povedeně a Vítkovice se dostaly do vedení po úniku Šponiarové. Rychlou odpověď ale našla Mlejnková po asistenci Koníčkové. Poté měly domácí hráčky výhodu přesilové hry, kterou ale neproměnily a ihned po návratu Pastuškové do hry inkasovaly třetí gól. Zanedlouho poté po hrubé chybě na středu přidala další gól Halfarová. Do konce druhé třetiny padly ještě dva góly, za Vítkovice se trefila opět Halfarová a za Liberec Mlejnková.

Ve třetí třetině byl cíl jasný, obrátit skóre na svojí stranu. To ale od domácích hráček na hřišti nebylo vidět a Šponiarová přidala šestý gól. Následovala další přesilová hra, tentokrát ji využila Koníčková a vrátila Liberci naději. Tu ještě podpořila svým gólem Mlejnková a snížila na 5:6. Obrat se ale nekonal, Šponiarová zkompletovala hattrick a uzavřela skóre na výsledných 7:5 pro Vítkovice.

Napsalo FBC Liberec

Nepovedený konec roku pro Crazyny

Úterý, 24. prosince 2013, 10:46

Nepovedený konec roku pro Crazyny

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky MFK Vítkovice, FK Dukla Praha, FC Slovan Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.