neděle 7. června 2020 Iveta

To je válec! Šestá výhra v kuse, navíc se Spartou

Stejně jako loni, i letos Slovan nejspíš vyfoukne Spartě titul. Radost Libereckým kazí jen jedna věc. Že místo pro sebe tu trofej vyfoukli pro Plzeň. Ale třeba bude ještě všechno trochu jinak.

 

 

Že šlo v sobotu o mimořádný zápas, bylo vidět už kolem stadionu. Auta  na místech, kde před jinými ligovými mači normálně v klidu spí pes, špalíry lidí. Před stadionem fronty. „To jsem zvědavej, jak to zvládnou turnikety,“ říka si znalec poměrů U Nisy ve frontě pod Severní tribunou. No, turnikety moc nezvládaly a řada lidí neviděla první gól v síti Sparty. Škoda.

Zápas totiž ještě ani pomalu nezačal a Slovan vede. „Rabušic! Rabušic!“ burácí tribuny. Po chvíli stejný hráč trefuje tyč, chvíli před tím zahazuje tutovku Šural. Sparta občas zahrozí, ale v půli je to jedna k nule. V druhé půli se čeká  na sparťanský tlak, ale Slovan zvládá. Pak utíká Štajner a stadion vybouchne podruhé.

Sparta má několik závarů, ale to je vše. Na děkovačku zůstává skoro každý. „Hoši, děkujem!“ skanduje se.

Ve středu jede Slovan k odvetě poháru do Jablonce. Ten vybouchl na Slavii a má tak co napravovat. Doma vyhrál Liberec v úžasné přestřelce 4:3.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.