Čt 13. 8. 2026Alena

vodní záchranná služba

Vodní záchranáři na jablonecké přehradě budou mít zázemí v modrých buňkáchZdraví

Vodní záchranáři na jablonecké přehradě budou mít zázemí v modrých buňkách

Vodní záchranáři už mají na jablonecké přehradě připravené zázemí v trojici modrých buněk. Umístěné jsou na Tajvaně u Yacht klubu. Záchranáři budou na přehradě působit od začátku července do začátku září. Jablonec za pronájem buněk zaplatí 100 tisíc korun, za služby vodních záchranářů pak dalších 360 tisíc.

Vodní záchranná služba na přehradě v Jablonci.Zprávy

Vodní záchranáři u přehrady v Jablonci budou mít základnu v buňkách

Vodní záchranná služba u jablonecké přehrady bude fungovat i letošní sezónu. Její zástupci se domluvili s městem na novém zázemí, poté, co jim vypršela nájemní smlouva u bývalých Slunečních lázních. Základnu budou mít v létě v buňkách na Tajvanu.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook