pondělí 20. září 2021 Oleg

Vyhledávání

Nalezené články: "úklid"

První derby sezony ovládla Boleslav, Tygři prohráli těsně 1:2

Dramatické utkání přinesl první souboj sezony mezi Libercem a Boleslaví. Domácí bruslaři šli do vedení v první třetině a hubený náskok uhájili až do konce, kdy druhým gólem do prázdné brány pojistil vedení Šťastný. Zachar pak sice ještě snížil, ale...

Dobrovolníci budou v sobotu na stovkách míst uklízet přírodu od odpadků

Dobrovolníci budou v sobotu 18. září uklízet přírodu od odpadků, Česko se v tento den zapojí do celosvětové úklidové akce World CleanUp Day. Na sobotu je naplánováno zhruba 300 úklidů, další se uskuteční v neděli či jiných dnech.

Dva kbelíky nedopalků po úklidu náměstí. Doma je také nikdo nehází na zem, vadí starostovi

Na náměstí ve Frýdlantu proběhl v pondělí velký úklid. Vrhla se na něj dvacítka pracovníků technického oddělení frýdlantské radnice. A při úklidu posbírali dva kbelíky cigaretových nedopalků. To úplně nepotěšilo starostu města Jiřího Stodůlku.

Bylo to šílené, viděli jsme útok i následné zřícení obou dvojčat, vzpomíná na 11. září český fotograf

Osudného rána 11. září 2001 byl v ulicích New Yorku na Manhattanu český fotograf Tino Kratochvil se svým otcem, rovněž známým fotografem Jefem Kratochvilem. Teroristický útok na obě věže Světového obchodního centra (WTC) i jejich následné zhroucení...

Začíná podzimní úklid. Po městě radnice postupně rozmístí 120 kontejnerů

Právě dnes začíná v Liberci podzimní úklid. Město od pondělí 6. září až do začátku prosince postupně ve vytipovaných lokalitách po celém městě rozmístí na 120 velkoobjemových kontejnerů a další kontejnery na odpad z údržby zeleně.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "úklid"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "úklid"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.