čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Vyhledávání

Nalezené články: "úmrtí"

Zemřela Hana Maierová, bývalá starostka Turnova a náměstkyně hejtmana

V 67 letech zemřela historička a politička Hana Maierová. Bývalá starostka Turnova a také statutární náměstkyně hejtmana Martina Půty pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch podlehla nemoci.

V 89 letech zemřel akademický malíř Vladimír Veselý

V 89 letech zemřel akademický malíř a grafik Vladimír Veselý, který byl spojený s Pojizeřím. Za několik dnů měl zahájit výstavu svých grafických prací v muzeu v Semilech. O jeho úmrtí dnes informoval ředitel muzea v Semilech Miroslav Šnaiberk.

Zemřel folkový písničkář František Nedvěd, bylo mu 73 let

Folkový písničkář František Nedvěd v neděli večer zemřel. Bylo mu 73 let. Na facebooku to oznámil jeho syn Vojta Nedvěd. František vystupoval převážně sám, s bratrem Janem tvořil úspěšné sourozenecké pěvecké duo. V roce 1996 se jim podařilo vyprodat...

Po střetu s osobním automobilem zemřel na Českolipsku motorkář

K tragické nehodě došlo dnes odpoledne ve Sloupu v Čechách. Při střetu osobního automobilu s motocyklem zemřel motorkář.

Nakažených koronavirem v Libereckém kraji přibývá, v nemocnici ale nejsou

Nakažených koronavirem v Libereckém kraji pomalu přibývá. V posledním týdnu laboratoře nákazu odhalily u 38 lidí, to je o dva víc než před týdnem. V přepočtu na 100 tisíc obyvatel je v kraji za poslední týden devět nových případů, o týden dřív jich...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "úmrtí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "úmrtí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.