pátek 27. května 2022 Valdemar

Vyhledávání

Nalezené články: "Českolipsko"

Na Českolipsku se zaběhly dvě fenky australského ovčáka. Pomáhaly nemocnému chlapci

Dvě fenky zmizely ze zahrady na Českolipsku, majitelé je hledají. Nejvíce schází handicapovanému Filípkovi, kterému fenky pomáhaly a dělaly radost. Měly by se pohybovat společně v okolí domova.

Zloději kradli na Českolipsku naftu. Nahlásila je kolemjdoucí

Ceny pohonných hmot stoupají, zřejmě proto se skupinka zlodějů v Novém Boru na Českolipsku rozhodla si přilepšit krádeží motorové nafty. Kolemjdoucí svědkyni bylo jejich chování podezřelé, ihned proto vytočila linku 156 a policie tak mohla pachatele...

Převrátila se na ně čtyřkolka. Záchrana dvou osob u Mimoně si vyžádala pomoc vrtulníku

U Mimoně na Českolipsku se na dvě osoby převrátila čtyřkolka. Při jejich záchraně zasahovali hasiči, záchranná služba i policie. Pomocí vrtulníku byli muž a žena vyproštěni a převezeni na ošetření do nemocnice. Naštěstí se nezranili vážně.

Do restaurace bez placení. Žena opakovaně předváděla herecké výstupy, personál zavolal policii

Najíst se a odejít bez placení – to byl nejednou plán ženy z Českolipska. Opakovaně navštěvovala restaurace a při výzvě k zaplacení sehrála scénku. Personál ji tentokrát poznal a zavolal policejní hlídku. Teď ji čeká soudní řízení.

Dosavadní chladnější jaro omezuje kůrovce, letos by měl mít obvyklé dvě generace

Dosavadní chladnější jaro brzdí rozvoj kůrovce. Lesníci očekávají, že se lýkožrout letos vyrojí v obvyklých dvou dceřiných generacích a na horách v jedné. Chladnější jaro není pro kůrovce příznivé, ještě se nevyrojil. Kůrovcová kalamita v českých...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Českolipsko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Českolipsko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.