čtvrtek 2. dubna 2020 Erika

Vyhledávání

Nalezené články: "železnice"

Liberecký kraj pokračuje kvůli koronaviru v omezování dopravy

Liberecký kraj pokračuje kvůli koronaviru v omezování veřejné dopravy. Společnost Korid LK, která je koordinátorem veřejné dopravy v Libereckém kraji, tím reaguje na úbytek cestujících v souvislosti s omezení pohybu obyvatel a omezováním výroby. Od...

Noční vlaky ode dneška nepojedou. Omezení se bude týkat i málo využívaných linek

Kraj má v plánu omezení autobusové i železniční dopravy u málo využívaných spojů. Změny související se současnou situací okolo koronaviru se týkají zejména nočních linek.

Liberecký kraj už pokrývá třicet cenťáků sněhu. Nejvíc je ho na horách

Kdo dnes vyrazil do Jizerek nebo Krkonoš, mohl si konečně užít pořádnou sněhovou nadílku. Stejně jako mince má ale i přítomnost sněhu dvě strany. Zatímco lyžaři a majitelé skiareálů jásají, sníh také připravil na čtyři tisíce domácností o elektřinu.

Únor patří masopustnímu veselí. Oslavy se chystají v řadě měst kraje

Také v Libereckém kraji se bude slavit masopust. Období před Popeleční středou, kdy začíná předvelikonoční půst, můžete oslavit v mnoha městech a obcích. Liberecká Drbna přináší jejich přehled.

Nárazový vítr zastavil dnes ráno kabinovou lanovku na Ještěd

Silný vítr zastavil dnes ráno kabinovou lanovku na Ještěd. Na vrcholu přesahoval v nárazech 70 kilometrů v hodině, přípustných je maximálně 58 km/h. Jsou to boční nárazy, rozhoupávají kabinu, byl problém nahoře zajet bezpečně do stanice, řekl jeden...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "železnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "železnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.