pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Vyhledávání

Nalezené články: "Dukla"

Úterní neštěstí v Hamru vyřadilo z provozu tři sanitky. O dekontaminaci se postarají vojáci

Kvůli výbuchu v Hamru na Jezeře muselo do nemocnice deset záchranářů a tři sanitky byly vyřazeny z provozu. Naštěstí všichni záchranáři byli propuštěni domů a sanitky se vrátí po důkladném očištění také do služby.

Pesticidy v citrusové kůře – omytí nepomůže

Chemické ošetření pomocí pesticidů má ochránit rostliny a jejich plody před škůdci. Pesticidní látky ovšem škodí lidskému endokrinnímu a reprodukčnímu systému i v malém množství. Spotřebitelská organizace dTest proto otestovala přítomnost více než...

Florbalisté nestačili ani na Brno, v lize prohráli třetí utkání v řadě

Liberečtí flobralisté prohráli důležitý souboj s Hattrickem Brno. V zápase sice vedli, jenže hosté otočili a berou tři body, díky kterým Liberec přeskočili v tabulce. Domácí se po třetí porážce v řadě propadli na předposlední místo superligové...

Počet nakažených žloutenkou se blíží 80, zdroj zatím nebyl odhalen

Počet nakažených žloutenkou typu A, která se začala v kraji objevovat v průběhu měsíce září, se přibližuje už k osmi desítkám nemocných, informoval dnes náměstek hejtmana Přemysl Sobotka.

Nová posila České pošty? Zásilky nově třídí vězni ze Stráže pod Ralskem

Zásilky, které putují do Česka až z Číny pomáhají nově třídit i vězni na Českolipsku. Denně jich musí roztřídit před 33 tisíc.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dukla"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Dukla"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.