čtvrtek 29. září 2022 Michal

Vyhledávání

Nalezené články: "Hejnice"

VÍKEND PODLE DRBNY: Dýňobraní, Burger Street festival a výstava hub

Léto pomalu odchází a střídá jej barevný podzim. Přijďte se rozloučit s teplými dny na pouť v Ruprechticích nebo do Hejnic. Pokud jste se však už naladili na podzimní atmosféru, v Jablonci nad Nisou se koná Dýňobraní.

Hejnice chtějí Simonovu vilu přestavět na víceúčelový objekt s knihovnou

Hejnice chtějí přestavět Simonovu vilu z počátku 20. století na víceúčelový objekt s knihovnou či ubytováním na léto. Několik posledních desetiletí ve vile byla mateřská škola, nyní slouží pro ubytování více než 30 ukrajinských uprchlíků. Pro nové...

Návštěvnost Jizerskohorských bučin po zařazení na seznam UNESCO stoupla jen málo

Zařazení na seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO se na návštěvnosti Jizerskohorských bučin výrazněji neprojevilo. Výjimkou bylo jen období po zápisu. Na seznam se tato národní přírodní rezervace v Jizerských horách dostala před...

TIP NA VÝLET: Jizerky divoké i romantické. To je údolí Štolpichu

Severní úbočí Jizerských hor sice přináší náročnější terény, o to krásnější tento kout Libereckého kraje ale je. V dnešním tipu na výlet se podíváme do romantických údolí Malého a Velkého Štolpichu.

TIP NA VÝLET: Vydejte se na nejromantičtější místo Jizerských hor

Jizerské hory jsou cílem mnoha turistů již po generace. V okolí Hejnic najdeme nejkrásnější a nejromantičtější místa Jizerek, a to v údolí potoků Malý a Velký Štolpich, které inspirovalo skladatele Webera k opeře Čarostřelec.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hejnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hejnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.