pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Vyhledávání

Nalezené články: "archa"

Česko si dnes připomíná 605 let od upálení Jana Husa

Česko si dnes připomíná odkaz církevního reformátora Jana Husa, který byl pro své názory upálen před 605 lety na koncilu v německé Kostnici. Lidé si mohou jeho památku připomenout na bohoslužbách v Betlémské kapli v Praze, v Husově rodišti - Husinci...

Teď frčím v audiu a to mě moc baví, říká v době pandemie herečka Jana Hejret Vojtková

Koronavirus přerušil normální život v celé zemi, ze dne na den se musela zavřít i divadla. Jak dobu, kterou nezažil nikdo z nás, prožívala a prožívá herečka Divadla F. X. Šaldy Jana Hejret Vojtková? A v čem jí naopak tyhle podivné divadelní...

Proč má zebra pruhy? A kolik zvířat je v liberecké zoo? To se dozvíte na komentovaných prohlídkách

Od začátku června začne liberecká zoo opět s oblíbenými komentovanými prohlídkami. Ty budou probíhat každý všední den v 10 a ve 14 hodin.

Napětí v okleštěném hledišti. Divadlo po pauze přivítalo diváky

Osmým dílem skončil první divadelní online seriál Operace Archa, který se krom rozuzlení dočkal po nuceném půstu i diváků v hledišti. Liberecká Drbna byla jako jediné médium přímo na místě činu, a proto vám přinášíme exkluzivní reportáž.

Operace Archa před zraky diváků. Po měsících se dnes otevře liberecké divadlo

Liberecké divadlo F. X. Šaldy v pátek poprvé po více než dvou měsících odehraje představení před diváky. Půjde o závěrečný díl online divadelního seriálu Operace Archa. V tiskové zprávě o tom dnes za divadlo informovala Michaela Pompová.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "archa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "archa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.