středa 11. prosince 2019 Dana

Vyhledávání

Nalezené články: "armáda"

Sanitky zasahující při výbuchu v Hamru se vrátí do provozu až po technické kontrole

Zatím čeká celkem pět sanitek a jeden vůz lékaře na technickou kontrolu, po které by se mohly vrátit do běžného provozu. Po zásahu u incidentu v Hamru na Jezeře prošly vozy dekontaminací. Do provozu tak byly nasazeny záložní vozidla.

Tým vyšetřující výbuch v Hamru na Jezeře doplní další specialisté

Okolnosti výbuchu v Hamru na Jezeře budou vyšetřovat i další specialisté. Jde ale o běžný postup při takto komplikovaném případu.

Američané udělili padlému psovodovi Tomáši Procházkovi Bronzovou hvězdu. Ocenění převzala rodina

Zástupce amerického velvyslanectví Roger Bowman udělil americkou medaili psovodovi Tomáši Procházkovi in memoriam. Bronzovou hvězdu převzala rodina po padlém vojákovi, kterého zastřelil loni 22. října v Afghánistánu na spojenecké základně afghánský...

Zloději prý z drážďanské klenotnice vzali šperky za miliardu eur

Zloději dnes brzy ráno vykradli drážďanskou klenotnici Grünes Gewölbe (Zelená klenba), kde jsou uloženy cenné historické sbírky německé spolkové země Sasko. Výši škody policisté a ani saská zemská vláda podle agentury DPA zatím neuvedli, informace...

Vracíme se o dvacet let zpět. Liberecký kraj kritizuje tendr na provoz vrtulníků záchranky

Liberecký kraj kritizuje podmínky veřejné zakázky, kterou minulý týden vypsalo ministerstvo zdravotnictví na provozování vrtulníků letecké záchranné služby (LZS) po roce 2021. Liberecký kraj se obává výrazného zhoršení kvality služby.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "armáda"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "armáda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.