pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "auto"

Kuriózní nehoda na Smědavě. Auto na parkovišti vjelo na jiný vůz

Tomu se říká smůla. Na parkovišti na Smědavě došlo v neděli odpoledne k hodně nezvyklé nehodě. Jeden z řidičů totiž při vyjíždění z parkoviště najel na auto, které stálo o něco níže.

FOTO: Na Albrechťáku havarovalo auto, řidič nezvládl zatáčku a vylétl ze silnice

Dvě jednotky hasičů vyrazily k nehodě osobního auta na Albrechtickém kopci. Došlo k ní v neděli v 17:30. Podle prvních informací se cestující lehce zranili, zřejmě ale jen byli otřeseni po nepříjemném karambolu.

Po dlouhé nemoci zemřela legendární věštkyně Jolanda

Jolandiny věštby znal celý český internet i televizní diváci. Hlášky, které vznikaly přímo ve vysílání pořadu, zlidověly natolik, že je lidé začali používat v běžné mluvě. Autorka nezapomenutelných rad a věšteb, která by se letos dožila sedmdesáti...

Slovan dotáhl přestup bosenského útočníka Rondiće. Budu pracovat na sto procent, říká

Platí za velký talent bosenského fotbalu. Imad Rondić je v Česku už dva roky, když si ho v Sarajevu vyhlédla Slavia. Jenže v kádru Pražanů se neprosadil, aniž by dostal šanci a nyní talentovaný útoční přestupuje do Slovanu.

Zastávka u Silky v Jablonci se přesouvá kvůli opravě plynovodu

Cestující mezi Jabloncem a Janovem by se měli připravit na změnu zastávky Janovská, Silka, která se dočasně přesune o 200 metrů. Důvodem je oprava plynovodu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "auto"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "auto"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.