pondělí 21. září 2020 Matouš

Vyhledávání

Nalezené články: "automoto"

Do Jablonce jezdil poslední tramvají, do rána vykrádal auta. Za dvě noci jich stihl šestadvacet

Kriminalisté zadrželi sedmačtyřicetiletého muže, který se podle jejich zjištění v průběhu dvou nocí vloupal do 26 aut v Jablonci nad Nisou. Muž je stíhán vazebně, hrozí mu až tři roky vězení. „Do Jablonce jezdil poslední tramvají z Liberce a do rána...

Roman Mareš vyvinul jedinečný motocykl s kapotou z překližky

Překližkovou kapotou se od jiných na první pohled liší malý motocykl, který vyvinul letošní absolvent střední uměleckoprůmyslové školy v Železném Brodě Roman Mareš z Vitanovic u Turnova. Jeho prototyp nazvaný Awaj je ve stylu českých motocyklů Jawa...

Některé podniky pomalu startují výrobu. Denso a Škoda opět rozjíždí linky

Liberecká společnost Denso Manufacturing Czech začala dnes po týdenní přestávce znovu vyrábět. Firma specializovaná na výrobu klimatizačních jednotek pro auta, chladičů a ventilátorů, patří v Libereckém kraji k největším zaměstnavatelům.

Koronavirus dolehl na další firmy. V Liberci zastavilo Denso

Po měsíci omezeného provozu zastavila včera liberecká společnost Denso Manufacturing Czech výrobu. Firma specializovaná na výrobu klimatizačních jednotek pro auta, chladičů a ventilátorů, patří v Libereckém kraji k největším zaměstnavatelům.

Firmy vyrábějící autodíly postupně zastavují linky

Uzavření nebo omezení provozu automobilek se projevilo i na dodavatelích autodílů v Libereckém kraji. Některé firmy zastavily výrobu, jiné ji omezují.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "automoto"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "automoto"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.