pondělí 14. června 2021 Roland

Vyhledávání

Nalezené články: "bouřky"

Ze studené neděle do tropů. V pátek může být až 34 stupňů

Krátké víkendové ochlazení, kdy se teploty na Liberecku pohybovaly v neděli jen kolem dvanácti stupňů, střídá rychlé oteplení. Teploty přes den brzy překročí dvacítku a budou rychle stoupat dál, ve čtvrtek a pátek podle meteorologů překročí...

Liberecko zasáhnou silné bouřky. Výstraha platí do večera

Od poledne až do jednadvacáté hodiny platí výstraha před silnými bouřkami. Ty mohou zasáhnout celý Liberecký kraj. Srážky mohou ojediněle rozvodnit menší toky a zatopit níže položená místa, uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Letní teploty ukončí silné bouřky. Hrozí i na Liberecku

Meteorologové vydali pro celý Liberecký kraj varování před silnými bouřkami. Ty dorazí ve středu po poledni a utnou tak teplé počasí. Poté se totiž výrazně ochladí a bude dál pršet.

Ve středu se výrazně ochladí, pak bude rtuť zase stoupat

Po nynějších vysokých teplotách dosahujících tropických třicítek se v polovině týdne prudce ochladí až pod 15 stupňů Celsia. Další týdny ale zase přinesou oteplení. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický...

Na silnicích v horských oblastech leží rozbředlý sníh, někde mohou povrchy namrzat

Všechny silnice v Libereckém kraji jsou s opatrností sjízdné. V některých částech kraje se může tvořit námraza, hlavní tahy jsou po chemickém ošetření.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bouřky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bouřky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.