neděle 9. května 2021 Ctibor

Vyhledávání

Nalezené články: "dfxš"

Změny ve vedení Divadla F. X. Šaldy nekončí. Nového šéfa má kromě opery i činohra

Již v listopadu minulého roku vyměnilo liberecké Divadlo F. X. Šaldy hlavu operního souboru. Od prvního ledna nastala ale ve vedení ještě jedna velká změna. Dosavadního šéfa činohry Šimona Dominika vystřídala režisérka Kateřina Dušková.

Jaké Vyhlídky má Divadlo F. X. Šaldy? Diváky vyhlíží zatím u obrazovek

Aktuální situace stále neumožňuje divákům zasednout do hledišť divadelních a koncertních sálů. Liberecké Divadlo F. X. Šaldy se s tím vypořádalo po svém. Herci již zkoušejí a bedlivě je u toho sleduje kamera miniseriálu Vyhlídky.

Nemůžou na jeviště, ale neztrácejí elán. Herecké studio DFXŠ natočilo v karanténě už dva videoklipy

Herecké studio Divadla F. X. Šaldy se již zapsalo na libereckou kulturní scénu dvěma inscenacemi - Má to smysl a O vílách a Králi draků. V době koronakrize, kdy ale divadla nesmějí hrát, si členové studia našli novou cestičku ke svým divákům a...

Šéf opery Doubravský končí. Selhala komunikace, okomentovala ředitelka divadla

Po osmnácti letech končí v čele operního souboru libereckého divadla Martin Doubravský. Důvod? Špatná komunikace s vedením divadla v době koronavirové pandemie. Podle ředitelky byla ale výměna šéfa opery plánovaná a jen k ní došlo o něco dříve....

Divadlo F. X. Šaldy rozdalo Liberecké Thalie. Letos poprvé i za online tvorbu během Covidu

Na náměstí Dr. Eduarda Beneše vystoupil 1. září baletní soubor Divadla F. X. Šaldy. Představení předcházelo vyhlášení 6. ročníku Liberecké Thalie. Letos poprvé se udělovala krom klasických kategorií i za divadlo online.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dfxš"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dfxš"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.