neděle 24. října 2021 Nina

Vyhledávání

Nalezené články: "hradčany"

Hasiči budou na letišti usilovat o český rekord v Jerusalema dance challenge

O český rekord v počtu tančících členů složek Integrovaného záchranného systému v rámci výzvy Jerusalema dance challenge chtějí usilovat hasiči na Českolipsku.

Řidič vjel na opravovaný úsek, s autem se zřítil z pěti metrů. Spolujezdec nehodu nepřežil

K tragické nehodě došlo v pátek večer v katastru obce Hradčany. Řidič octavie vjel na uzavřený úsek silnice II/270, kde zrovna probíhá oprava mostu a hráze a s autem se zřítil ze srázu. Přímo na místě zemřel spolujezdec, řidič utrpěl středně těžká...

Kraj ocenil Františka Pospíšila z Bílé na Liberecku. Starostou je již třicet let

Malebná obec Bílá se nachází nedaleko Českého Dubu. V jejím čele stojí František Pospíšil, který do starostovského křesla usedl před třiceti lety. Je tak nejdéle působícím starostou v regionu. Liberecký kraj ho dnes za dlouholetou práci ocenil.

Stovky lidí jsou po vichřici stále bez proudu

Vítr spojený s přechodem fronty lámal v pondělí večer v Libereckém kraji hlavně stromy, vzal několik střech a hasiči čerpali i vodu ze sklepů. Bez proudu se ocitlo 22 tisíc domácností, dnes navečer to bylo už jen 1500. Energetici předpokládají, že...

Kraj chce v Ralsku zlikvidovat dalších 17 budov v havarijním stavu

Liberecký kraj chce i letos pokračovat v demolici objektů v bývalém vojenském prostoru v Ralsku. Do příštího roku by mělo jít k zemi celkem 17 nevyhovujících objektů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hradčany"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hradčany"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.