pondělí 6. dubna 2020 Vendula

Vyhledávání

Nalezené články: "mláďata"

Mládě mravenečníka roste jako z vody. V budoucnu ale zřejmě Liberec opustí

Mravenečníci patří u návštěvníků mezi velmi populární zvířata. A co teprve nyní, když se ve výběhu prochází samice s mládětem na ocase. Tam drobek zůstane až rok, kdy už bude vážit skoro jako jeho matka. Jak se mláděti daří a co ho čeká nám...

Snaha o záchranu může být jejich smrt. Mláďata zajíčků většinou pomoc nepotřebují

S příchodem jara se objevují také první mláďata a Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec opět apeluje na veřejnost, aby lidé nezachraňovali mláďata, která to ve skutečnosti nepotřebují. Tím je totiž možná připraví o život.

FOTO: Liberecká zoo vítá první mláďata roku. Na svět přišla nyala, buvolec a sambar

Na první mláďata nového roku si liberecká zoo musela letos chvíli počkat. Oproti předchozím letům, kdy se první ptáčata klubala na svět již během úvodních dní, letošní první přírůstky zahrada zaznamenala až třetí lednový týden. Všechny se narodily...

Návštěvnost liberecké zoo byla loni třetí nejlepší v historii

Hranici 400 tisíc návštěvníků se loni podařilo překonat liberecké zoo. Celkově se to za celou historii podařilo pouze třikrát.

Vlkům na stopě. Monitoring šelem v Česku probíhá už dvacet let

V letošním roce zahájily vlčí a rysí hlídky pod Hnutím DUHA Olomouc už dvacátou sezónu. Za tu dobu se téma návratu šelem dostalo do popředí a vzrostl i počet lidí, kteří se jejích sledováním zabývají. Pro nové zájemce pořádá Hnutí i úvodní semináře.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mláďata"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mláďata"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.