pondělí 21. června 2021 Alois

Vyhledávání

Nalezené články: "mníšek"

Nehoda u Mníšku. Při srážce dvou aut se zranili čtyři lidé

Asi dvě hodiny byla uzavřena silnice číslo 13 přes Mníšek. Krátce před patnáctou hodinou se tam srazila dvě auta. Při nehodě se zranili čtyři lidé.

V Mníšku našli tělo muže. Policisté hledají řidiče bílé dodávky

Liberečtí kriminalisté vyšetřují případ nálezu těla třiasedmdesátiletého muže v Mníšku. Tělo leželo nedaleko místních potravin, v ranních hodinách 22. září ho našli kolemjdoucí. Vzhledem k tomu, že bylo tělo nalezeno svědky ve volném terénu,...

Tragická nehoda v Mníšku. Střet aut nepřežila dívka

Policisté vyšetřují tragickou nehodu, ke které došlo v sobotu večer v Liberecké ulici v Mníšku. Srazila se tam dvě vozidla. I přes veškerou pomoc záchranářů nehodu nepřežila mladistvá dívka. Silnice číslo 13 přes Mníšek byla dlouhé hodiny uzavřená.

Policisté hledají svědky nehody v Mníšku. Při srážce aut se zranili dva lidé

Dopravní policisté nadále řeší nehodu, ke které došlo ve středu 9. ledna v devět hodin ráno na silnici 13 v Mníšku. Srazila se tam dvě auta a dva lidé se zranili. Policie nyní hledá svědky této nehody, kteří mohou pomoci objasnit její průběh.

Nehoda uzavřela silnici v Mníšku, po střetu aut jsou dva zranění

Krátce po čtvrt na deset se v katastru obce Mníšek na silnici 13 srazila dvě auta. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby. Silnice je v tuto chvíli stále uzavřená, policie odklání dopravu po objízdných trasách.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mníšek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mníšek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.