neděle 25. října 2020 Beáta

Vyhledávání

Nalezené články: "mníšek"

V Mníšku našli tělo muže. Policisté hledají řidiče bílé dodávky

Liberečtí kriminalisté vyšetřují případ nálezu těla třiasedmdesátiletého muže v Mníšku. Tělo leželo nedaleko místních potravin, v ranních hodinách 22. září ho našli kolemjdoucí. Vzhledem k tomu, že bylo tělo nalezeno svědky ve volném terénu,...

Tragická nehoda v Mníšku. Střet aut nepřežila dívka

Policisté vyšetřují tragickou nehodu, ke které došlo v sobotu večer v Liberecké ulici v Mníšku. Srazila se tam dvě vozidla. I přes veškerou pomoc záchranářů nehodu nepřežila mladistvá dívka. Silnice číslo 13 přes Mníšek byla dlouhé hodiny uzavřená.

Policisté hledají svědky nehody v Mníšku. Při srážce aut se zranili dva lidé

Dopravní policisté nadále řeší nehodu, ke které došlo ve středu 9. ledna v devět hodin ráno na silnici 13 v Mníšku. Srazila se tam dvě auta a dva lidé se zranili. Policie nyní hledá svědky této nehody, kteří mohou pomoci objasnit její průběh.

Nehoda uzavřela silnici v Mníšku, po střetu aut jsou dva zranění

Krátce po čtvrt na deset se v katastru obce Mníšek na silnici 13 srazila dvě auta. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby. Silnice je v tuto chvíli stále uzavřená, policie odklání dopravu po objízdných trasách.

Zpěvák Petr Kusko pokračuje v adventních koncertech. V neděli zazpívá v Osečné, potom v Mníšku

Po úspěšném koncertu ve Cvikově pokračuje adventní miniturné zpěváka a skladatele Petra Kuska na Liberecku. Už v neděli se představí na sále hotelu Slunce v Osečné a příští neděli pak v Mníšku v kostele sv. Mikuláše.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mníšek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mníšek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.