neděle 24. října 2021 Nina

Vyhledávání

Nalezené články: "nájem"

Na jablonecké přehradě plují trsy trávy. Jde o jedinečný způsob čištění vody

Na hladině druhé přehrady ve Mšeně se objevily plující travnaté ostrůvky. Město je sem po dohodě s Povodím Labe nechalo přemístit z novoveské nádrže. Doplní tak stávající opatření proti sinicím.

Co a za jakých podmínek smí nájemce změnit v nájemním bytě

Ve snaze si zútulnit a zpříjemnit bydlení můžete zatoužit po úpravách nájemního bytu. K leckterým změnám ovšem budete potřebovat souhlas majitele. Můžete si třeba přitlouct hřebík a po skončení nájmu jej tam nechat? A co dělat, když pronajímatel...

V Hejnicích rapidně vzroste cena tepla. Důvodem je nečekaná výpověď dodavatele plynu

Až o polovinu si za teplo připlatí domácnosti v Hejnicích na Liberecku, změna se týká odběratelů stovek odběratelů. Důvodem je nenadálá výpověď dodavatele plynu. Pro místní to znamená zvýšení cen ročně o tisíce korun.

Jablonec chce bojovat s předlužeností obyvatel. Začne poradenstvím

Jedním ze zásadních problémů v Jablonci, které odhalila analýza již v roce 2019, je předluženost obyvatel. Město chce téma řešit společně s Agenturou pro sociální začleňování v rámci Plánu vzdálené dílčí podpory.

Netflix nastíní, co se děje s Schumacherem a co s ženami s krizí středního věku

Čtveřice čtyřicátnic probírá své životy. Nejde o Sex ve městě, nýbrž o nový seriál Netflixu. Tam dorazil o dokument o bývalé hvězdě Formule 1 nebo akční nářez ve stylu Johna Wicka. Na HBO GO zase došlo ke zmizení letadla, které se však po pěti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nájem"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nájem"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.