středa 16. června 2021 Zbyněk

Vyhledávání

Nalezené články: "pokuta"

Po jizerskohorských bučinách se proháněli motorkáři. Správa chování ostře kritizuje

Jizerské hory stojí i v jarním období za návštěvu. Zvláště pak oblast jizerskohorských bučin, kam o víkendu zamířili nejen turisté ale také parta čtyř motorkářů, kteří se proháněli po chráněném území. Čtenář Drbny je stačil zachytit na video. Šance,...

„Říkáme dost!“ V Liberci lidé demonstrovali proti testování a očkování dětí

Několik stovek lidí s vlajkami a transparenty dnes zaplnilo náměstí před libereckou radnicí. Konal se zde Protest rodičů proti očkování dětí, který pořádal Aleš Svoboda společně s pravicovou stranou Manifest.

Policisté kontrolovali motorkáře. Zaměřili se na agresivní jízdu a nepovolenou rychlost

Dlouho očekáváné oteplení se dostavilo a s prvními opravdu jarními dny se na silnice vydali i motorkáři. Právě na ně si počíhali policisté, kteří se zaměřovali na bezohlednou a agresivní jízdu, nedovolenou rychlost nebo řízení pod vlivem.

Radar v Krásné Studánce bude. Rychlost překročilo 92 procent řidičů

Ještě před dvěma třemi týdny to vypadalo, že lidé z Krásné Studánky mají smůlu. Provoz na Hejnické ulici je trápí dlouhé roky a ani nyní se nemělo nic změnit. Když dal jeden z tamních obyvatel podnět zastupitelstvu, magistrát nejprve připravil...

Driftaře z Benešáku pokuta nemine. Strážníci znají jeho identitu

Ve středu Drbna informovala o řidiči, který v noci ze soboty na neděli driftoval na náměstí před libereckou radnicí. Městská policie se začala případem zabývat a řidiči udělí pokutu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pokuta"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pokuta"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.