čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "projednání"

Řidička u Rádla přejela ostrůvek, skončila ve svodidlech

Jablonečtí policisté šetří nehodu, ke které došlo ve středu vpodvečer nedaleko Rádla v prostoru křižovatky silnic první třídy číslo 65 a třetí třídy ve směru do Rádla. Řidička tam zřejmě přehlédla středový ostrůvek, který přejela, a nakonec skončila...

Auto u Železného Brodu skončilo převrácené v příkopu. Řidička jela příliš rychle

Počasí posledních dní nebylo pro řidiče zrovna příznivé. Na mnoha místech nasněžilo a meteorologové varovali před ledovkou. Řidičce se o víkendu nevyplatila nepřiměřeně rychlá jízda, u Železného Brodu dostala smyk a auto skončilo na boku.

Řidiči na Jablonecku vběhla do cesty srna. Auto skončilo v potoce

S blížící se zimou se stmívá o něco dříve. To představuje nebezpečí pro zvěř i řidiče, kteří se mohou za snížené viditelnosti střetnout na vozovce. Řidiči v Josefově Dole na Jablonecku vběhla do cesty srna a auto sjelo do potoka.

Mladý řidič nezvládl jízdu a havaroval. Prorazil plot a auto skončilo na boku

K dopravní nehodě došlo v noci na neděli v jablonecké ulici Na Hutích. Teprve devatenáctiletý řidič tam dostal smyk, prorazil plot a auto zapasoval mezi zídku a dům. Z nehody vyvázl bez zranění on i jeho nezletilá spolujezdkyně.

Odměny regionálních politiků mají po zmražení stoupnout příští rok o deset procent

Odměny regionálních politiků by měly po dvouletém zmražení opět stoupnout, ministerstvo vnitra navrhuje desetiprocentní růst. Vyplývá to z návrhu nařízení, které úřad předložil k připomínkám. Uvolnění starostové, primátoři či hejtmani si v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "projednání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "projednání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.